Hakkımızda

You are here: Home / Hakkımızda

Sultan Antrepo Dış Tic. A.Ş.

7.278 m² gümrüklü alanda size ve firmanıza verilebilecek en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamıştır. Antrepomuz Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Müdürlüğünden alınmış olan açma ve işletme ruhsatına istinaden faaliyet göstermektedir, kategori olarak A Tipi Genel Antrepo kategorisine girmektedir. Eşyalarınızın en temiz ve güvenli şekilde saklanması, korunması için gerekli donanım, işgücü, ekipman ve tesisat mevcuttur. Antrepomuz işlediği sürece kıstas aldığımız en önemli etkenlerden biri de kalitedir. Şüphesiz ki sizlere kaliteli hizmet vermek, tesisimizin en önemli gayelerinden biridir. Serbest dolaşıma henüz girmemiş olan her türlü emtianızın tüm yasaların belirlediği kurallar içinde en iyi şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız bize uğramadan karar vermemenizi öneririz.

Teknik Bilgiler:

  • Erenköy Gümrük Müdürlüğüne bağlı Toplam 7.278 m²  Açık ve Kapalı Gümrüklü
  • Depolama Alanı
  • 5.541 m² Gümrüksüz Depolama Alanı
  • Son Teknolojiyle donatılmış güvenlik sistemleri
  • Yangın alarm sistemleri
  • Yükleme-Boşaltma işlemleri için16 hidrolik rampa, 4 forklift, 1 Elektrikli 4 Manuel transpalet bulunmaktadır.

Ulaşım :

Sultan Antrepo Dış Tic.A.Ş Erenköy Gümrük Müdürlüğüne 9 km mesafededir. Antrepomuzun TEM bağlantıları mevcuttur.

Güvenlik :

Sultan Antrepo Dış Tic.A.Ş malınızı hasarsız, güvenli temiz ve düzenli olarak her türlü riske hata depreme karşı sigortalı olarak elinizin altında tutuyor.

Altyapı :

25.000 m² bir alanda kurulu modern tesislerde, depolama üniteleri, yönetim ofisleri, seksiyonel kapıları yer alan Sultan Antrepo Dış Tic.A.Ş yüksek kapasiteli iş makineleri, ağır yükler için gerekli ekipmanlarıyla tam donanımlı bir hizmet üssü konumunda görev yapıyor. Antrepomuz 24 saat güvenlik tarafından korunmakta, kapalı devre kamera sistemi ile kontrol edilmekte ve antrepomuzda yangın sensörleri, yağmurlama sistemi ve yangın dolapları ile oluşabilecek herhangi bir duruma karşı hazır bulundurulmaktadır.

Antrepo Ekibi :

Sultan Antrepo Dış Tic.A.Ş çalışanları işini iyi bilen, güler yüzlü, yabancı dil bilen bir kadrodan oluşmaktadır. Ekibimiz, müşterilerinin güvenini koşulsuz hizmet anlayışıyla çalışarak kazanan Sultan Antrepo Dış Tic. A.Ş güvenli depolama hizmetleriyle çalışmalarınıza kolaylık, işlerinize zaman, size prestij kazandırmayı amaçlıyor.

logo-image001